Styropian

LAKMA TERM ST POROLIT to profesjonalny system izolacji budynków, posiadający aprobatę techniczną ITB (AT-15-70-7018/2007). Jako główny materiał izolujący wykorzystywany jest w tym systemie styropian w postaci płyt o grubości do 200mm.

 

 

Materiał jest mocowany do ściany za pomocą cementowo-polimerowej masy klejącej SYNTEKOL P. Dodatkowo, jeżeli wystąpi taka konieczność, można użyć kołki z tworzywa sztucznego do mocowania płyt styropianowych. Wierzchnią warstwę materiału izolacyjnego należy wzmocnić siatką z włókna szklanego poprzez zatopienie jej w zaprawie klejąco-szpachlowej SYNTEKOL SW.

W miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne, zaleca się stosować siatkę pancerną. Po wyschnięciu i zagruntowaniu tak otrzymanego podłoża preparatem gruntującym AKRYL P, można nanieść ostateczną, dekoracyjną warstwę w postaci szlachetnego tynku cienkowarstwowego POROLITŽ. Zastosowanie tynku POROLITŽ pozwoli uzyskać atrakcyjną wizualnie elewację, o klasycznej fakturze baranka. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej metody kolorowania, istnieje możliwość dopasowania barwy według upodobań inwestora w zakresie 71 kolorów z palety LAKMA.

Nagroda za tynki LakmaLakma Sat

Ostatnie realizacje

 Zapraszamy do galerii.