Malowanie natryskowe elewacji

Chcesz pomalowac swój dom, garaż lub inny budynek wszelkiego przeznaczenia ?

Zgłoś się do nas. Przy użyciu sprzętu do natrysku robimy to szybciej i taniej niż się spodziewasz. 
Jakośc jest nieporównywalna z malowaniem pędzlem czy wałkiem !
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedłożymy atrakcyjną ofertę.


Malujemy metodą natrysku hydrodynamicznego ( bezpowietrznego z ang. airless), która polega na sprężeniu medium (tzn. farby lub gładzi) w pompie i tłoczeniu go ogromną siłą przez maleńki otwór w dyszy.
Dzięki tej technice zyskujemy następujące korzyści :
 
- wysokie tempo pracy, a dzięki temu dużą wydajnośc farby i ludzi zatrudnionych do wykonywania wymalowań
- wysoką jakośc powierzchni (poprzez wyeliminowanie elementu mającego bezpośredni kontakt z powierzchnią tj. pędzel lub wałek)
- dużo mniejsze pylenie niz w przypadku tradycyjnej techniki malowania, gdy powietrze pod ciśnieniem 3-8 bar zbiera cząsteczki farby i transportuje je na podłoże.
 
Hydrodynamiczne agregaty malarskie służą do malowania praktycznie wszystkich typowych podłoży budowlanych, m.in. ścian wewnątrz i na zewnątrz budynkó mieszkalnych i przemysłowych. Nadają się do aplikacji farb dyspersyjnych (emulsyjnych), olejnych i innych rodzajów.
Urzadzenia te pozwalają malowac znacznie szybciej, lepiej i łatwiej. Wydajnośc do 10 m2 na minutę.
 
Dodatkowo zastosowana w tych urządzeniach pompa, eliminuje koniecznośc ciągłego uzupełniania farby w zbiorniku urządzenia. Farba jest zaciągana bezpośrednio z fabrycznego opakowania.
Urządzenia hydrodynamiczne są przy tym bardzo mobilne i pozwalają stosowac węże o długości nawet do 90 metrów. Do wszystkich tego typu urządzeń można zastosowac akcesoria dodatkowe takie jak np. specjalne przedłużki czy kontenery na farbę, które jeszcze bardziej zwiększaja wydajnośc tego sprzętu.
 
Zastosowanie hydrodynamicznej metody natrysku pozwala na bardziej efektywną i nowoczesną pracę firmy wykonawczej.

Nagroda za tynki LakmaLakma Sat

Ostatnie realizacje

 Zapraszamy do galerii.